Ekran dotykowy 17 cali

GASTRO POS jest programem, który daje na szybką i intuicyjną sprzedaż, stworzoną w kilku ruchach poprzez ekran dotykowy. Jako bardzo rozpowszechniony plan na rynku gastronomicznym bawi się dużym uznaniem wiodących szefów restauracji. Jego intuicyjna obsługa pomaga w produkcji kelnerom natomiast tym tymże ułatwia szkolenie nowych pracowników.

Dzięki bardzo łatwej, intuicyjnej obsłudze nie potrzebuje drogich i długotrwałych szkoleń, a niezwykle przydatna forma użytkowania za pomocą ekranu dotykowego, związana z dużą paletą funkcji, znacznie dokładnie sprawdzi się w nie ale w średnim, pojedynczym lokalu, lecz dodatkowo w budowie gastronomicznej.

Indywidualne dobranie funkcji Dzięki bardzo dużo funkcjom i modułom GASTRO POS jest szczególnie podatnym systemem, jaki zyskamy na zbytu. W zależności od profilu lokalu, czy jest zatem bar, pub, a nawet restauracja, możesz dopasować oraz spersonalizować opcje, które będą najdumniejsze dla Twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo Logowanie się swoich ludzi do programu poprzez wprowadzenie niepowtarzalnego kodu, odcisk palca lub za pomocą karty magnetycznej umożliwia pełny monitoring zarówno jego czasu rzeczy jak również efektu jaki generuje. W relacje od stanowiska, można też ustalić widok opcji tak, by stanowił on przystosowany do uprawnień danej jednostki, np. kelner widzi jedynie sprzedaż, manager widzi sprzedaż i wystawianie faktur, właściciel ma kontakt do całych możliwości. GASTRO POS pozwala zminimalizować straty domu oraz zwiększyć zyski. Program pos gastro ułatwia i obsługę rozliczeń w gastronomii.

Zalety programu:

obsługa przez ekran dotykowy, wykonując kilka kliknięć; dopasowanie ekranu do swoich potrzeb; kontrola rachunków oraz zamówień; przejrzysto zaprojektowany ekran bonowania; obrazowa prezentacja sali; rozliczenia kelnera w wszelkim elemencie; zapisywanie czasu pracy; brak trudności w modyfikowaniu potraw; zgodność z kuchnią; sprawdzanie zamówień i rachunków; elastyczne kształtowanie cen; kontrola ustalanych rabatów; współpraca z planami hotelowymi i urządzeniami do zadań specjalnych.